گارانتی راسا الکتریک چیست و چه مزایایی دارد

,
گارانتی راسا الکتریک

شرایط کلی گارانتی راسا الکتریک

به احتمال زیاد گارانتی همراه با محصول را شنیده اید و شاید برایتان جالب باشد که بدانید گارانتی چیست و چه کاربردی دارد ؟ گارانتی یک محصول به معنای ارائه ی ضمانت نامه ای از کیفیت و کارکرد در مدت زمانی مشخص است که به مشتری وعده داده شده است . گارانتی جایگزین خدمات قانونی و یا تصحیح مسائل مربوط به ضمانت از نظر قانونی است .

برای مثال ، هنگامی که شما تلویزیونی را خریداری می کنید ، یک وعده کتبی همراه آن به شما داده می شود که اگر در سال اول تلویزیون خریداری شده آسیبی دید ، به صورت رایگان تعمیر می شود . همچنین در صورت عدم رضایت می توان آن را تعویض و یا پس داد و پول خود را به صورت کامل دریافت کرد ؛ این نمونه ای از گارانتی راسا الکتریک است . بنابر این ، بازنمایی در مورد کیفیت یک محصول ، کاربرد های آن و اینکه جدید است یا استفاده شده ، همه گارانتی هستند .

به طور کلی ، گارانتی و ضمانت یک محصول در تاریخ تحویل آغاز می شود . این سند تصریح می کند که چه چیزی ضمانت شده است و چه تعمیرات و اصلاحاتی انجام می شود تا از کیفیت وعده داده شده خدمات ، اطمینان حاصل شود . گارانتی راسا الکتریک معمولا نقص در کار را در بر می گیرند اما در بعضی از آنها ممکن است نقص ظاهری را نیز پوشش دهد .

این ویژگی باعث می شود تا کاملا اعتماد مشتری جلب شود . گارانتی مناسب با مدت زمان کافی و پشتیبانی از خدمات با کیفیت ، به اعتماد خریدار کمک می کند ، روابط مشتری را به خوبی تقویت می کند و در کل روند فروش را بهبود می بخشد . مسئله اصلی در مورد گارانتی این است که تولید کنندگان و فروشندگان در چه درجه ای می بایست مسئول خطر نقص و عدم انطباق در کالاهایی باشند که آنها توزیع می کنند .

مبنای اخلاقی گارانتی ، انصاف اساسی در معاملات تجاری است . این نامه اساسا تضمینی را در محصول برای ارتقای ایمنی ، کیفیت ، و انطباق محصول ایجاد می کند . گارانتی ها در وظایف فروشندگان به مصرف کنندگان مبنای خود را دارند که به طور ضمنی یا صریح در قرارداد فروش وجود دارد .

این گارانتی ها تا حدودی برای تعادل قدرت بین فروشنده و خریدار طراحی شده اند تا در معاملات تجاری و ارائه ی ثبات ، نظم و اطمینان حاصل شود . پس حتما اگر قصد خرید کالایی را دارید ، به طور جدی به فکر گارانتی و خدمات پس از فروش آن باشید ؛ چرا که این امکان را به شما می دهد تا بدون نگرانی از بروز هر گونه مشکلی ، از محصول خود استفاده کنید .

 

im warranty 1111

مدت زمان عمومی گارانتی راسا الکتریک

مدت زمان گارانتی راسا الکتریک محصول فکر ، دوره زمانی است که در صورت بروز نقص تحت استفاده عادی ، خدمات تعمیر و تنظیم رایگان را ضمانت می کند . این دوره با توجه به تولید کنندگان محصولات متفاوت است . دوره گارانتی به طور کلی از تاریخ خرید و تحویل آغاز می شود .مدت زمان کلی گارانتی ها ممکن است 1 ساله ، 2 ساله و حتی 5 ساله باشد . البته برخی از محصولات که دارای شرایط ویژه ای هستند ، احتمال دارد که بالای 10 سال گارانتی داشته باشند .

درج و توضیحات کامل دوره زمانی گارانتی توسط تولید کنندگان بر روی کارت درج می شود . به طور معمول گارانتی ها فقط در کشور خرید معتبر است ، پس حتما به منظور استفاده از محصول یا تحویل دادن آن به عنوان هدیه ای خارج از کشور خرید ، با فروشنده مشورت کنید .

تعیین مدت زمان گارانتی به شرکت تولید کننده بستگی دارد ؛ شرکت های بزرگ بین المللی که نام آنها را بسیار شنیده اید ، در تولیدات خود دقت فراوانی را به کار می برند و در آزمایشگاه های بزرگ تست می شوند تا کارکرد آنها به صورت دقیق بررسی شود .

پس قاعدتا مدت زمان گارانتی آنها کمتر می باشد چون از کیفیت و کارکرد محصول خود اطمینان کامل دارند . اما باز هم ممکن است که خطا های انسانی رخ دهد ؛ به همین دلیل کارت گارانتی را همراه با محصول ، به خریدار عرضه می کنند تا اعتماد مشتری به صورت کامل جلب شود و از خرید خود رضایت داشته باشد . همچنین در مدت زمان گارانتی راسا الکتریک ، بنیه مالی نیز دخالت دارد . شرکت هایی که بودجه بالایی دارند ، دوره زمانی کارت گارانی آنها بیشتر می باشد .

 

Warranty Main

موارد خارج از پوشش گارانتی راسا الکتریک

صدمات ناشی از نوسانات الکتریکی
صدمات فیزیکی یا هر نوع ضربه و شکستگی
وجود هر گونه آثار تعمیر و دستکاری افراد غیر مجاز
زنگ زدگی
نفوذ مایعات
استفاده در شرایط محیطی نامناسب
استفاده غیر استاندارد و ناصحیح از کالا
قرار دادن کالا در محیطی آلوده و یا در گرمای شدید
صدمات ناشی از حمل و نقل
خط خوردگی متن کارت گارانتی

 

Offering a guarantee 1

مشخصات یک کارت گارانتی اصل

کارت گارانتی شمل قسمت هایی است که در آن هولوگرام ،شرکت سازنده ، شرکتی که کالا را ضمانت نموده ، مدت زمان گارانتی ، آدرس و شماره تلفن شرکت گارانتی ، شرایط گارانتی و کد رهگیری و طریقه پیگیری گارانتی درج شده است. در صورت نبود هر یک از این موارد ، کارت گارانتی معتبر نمی باشد .

برای اطمینان ازاصالت گارانتی بهتر است که از آن استعلام گرفت که طریقه آن بر روی کارت نوشته شده است . همچنین سریال محصول می بایست کاملا با سریال مندرج بر روی کارت گارانتی راسا الکتریک یکسان باشد. باید توجه داشت که امکان صدور کارت المثنی وجود ندارد . اگر گارانتی شما اصل باشد ، می توانید با اطمینان خاطر از محصول استفاده کنید و در صورت بروز مشکل و عدم رضایت ، از این کارت استفاده کرده و کالا را تعمیر ، تعویض و یا با دریافت کامل پول خود آن را به فروشنده پس دهید .

در صورت عدم ارائه کارت گارانتی راسا الکتریک ، کلیه هزینه ها بر عهده مشتری است. پذیرش کالا به منزله تایید گارانتی نیست و وضعیت قطعی گارانتی محصول پس از بررسی تیم فنی و استعلام کارت مشخص خواهد شد .کالاهای بدون گارانتی معمولا به صورت قاچاق و بدون ضمانت وارد کشور می شوند و فروشنده پس از فروش کالای خود دیگر مسئولیتی را نخواهد پذیرفت . به همین دلیل خرید محصولات همراه با گارانتی پیشنهاد می شود . در ادامه شما را از شرایط گارانتی محصولات فکر مطلع خواهیم کرد .

 

ezgif 3 bc6f5f7156

برند فکر ، اصالت یک کالا

شرکت فکر آلمان با قدمتی بیش از 84 سال ، نامی آشنا در بین تولید کنندگان لوازم خانگی با کیفیت می باشد. خدمات پس فروش و گارانتی قدرتمند این شرکت سبب شده تا کاربران به راحتی از خرید خود اطمینان حاصل کنند . این برند با سابقه درخشان خود توانسته جایگاه تثبیت شده ای را برای خود در بازار جهان به وجود بیاورد . مدرنیته بودن و خدمات ارزنده محصولات فکر سبب شده در عرصه تولید لوازم خانگی پیشگام شود رضایت مشتریان را کاملا جلب کند .

در کارت گارانتی فکر میزان کیفیت و عملکرد کالا تضمین شده است و مشخص شده است که تحت چه شرایطی می توان کالا را تعویض و یا برگشت داد . محصولات فکر دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند ؛ این ویژگی میتواند سبب شود که خریداران با خیالی راحت از محصول خود استفاده کرده و نگران نقص کالا نباشد .

با استعلام کارت گارانتی راسا الکتریک محصولات فکر به راحتی می توان پی برد که محصول اصل می باشد . شرکت فکر با تعهد خود به مشتریان و کارت گارانتی همراه محصول ، خرید با خیال آسوده و بدون نگرانی را ممکن ساخته است .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *