خدمات شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک

,
شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک

راسا الکتریک

شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک با استراتژی فوق العاده در واردات لوازم خانگی با کیفیت برای نیاز بازارهای داخلی پا به عرصه وجود نهاد و در حوزه واردات با انتخاب بهترین تامین کنندگان ، توانسته است رضایت مشتریان و کاربران خود را با ارائه محصولات بی نقص و خدمات با کیفیت به دست آورد . این شرکت حرفه ای ، بازار هدف خود را به خوبی شناسایی کرده است و حتی در مورد محصولاتی که ارائه می دهد ، تمامی اطلاعات و خصوصیات آن را شناسایی می نماید .

شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک که در سال 1399 تاسیس شد ، هم اکنون به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های واردات و ترانزیت شناخته می شود که با بکارگیری دانش فنی و نیروهای متخصص و نظام های مدیریتی فعالیت می کند . دیدگاه کلان این شرکت در خصوص اداره ، توجه به اصول کیفیت است که به عنوان اصول اساسی و همیشگی شرکت می باشد . کمپانی واردات و ترانزیت راسا الکتریک جهت دستیابی به اهداف شرکت و تمرکز بر افزایش رضایت مشتری ، نظام مدیریت کیفیت را در شرکت استقرار داده است .

در این راستا با بهره گیری از گروه مجرب و متخصص ، مدیران توانمند و همواره در جهت خدماتی ایمن ، سالم و مطابق با استاندارد های جهانی گام برداشته است که استمرار این مقوله و شیوه فعالیت در آن ، رضایت کلیه ی کاربران را تضمین کرده است . رویکرد مشتری مداری با جلب رضایت مشتریان از طریق شناسایی و درک نیاز ها و انتظارات آنها ، انجام تعهدات و ارائه خدمات مطلوب توسط راسا الکتریک ، همواره برپا بوده است .

شرکت راسا الکتریک

در این شرکت برای بهبود مستمر عملکرد کیفی ، زیست محیطی ، ایمنی ، بهداشت شغلی و درک نیاز مشتریان ، دانش و آگاهی پرسنل ارتقا یافته و در راستای مشتری مداری تلاش می کنند . همچنین مدیریت خود را متعهد می داند که سطح عملکرد های کیفیتی شرکت را با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه بر اساس استاندارد ها به صورت مداوم بهبود داده و بر حسن اجرای این سیستم نظارت مستمر داشته باشد .

با توجه به اینکه تحقق این اهداف تنها با آگاهی ، همدلی و همکاری همکاران در تمامی سطوح شرکت امکان پذیر است ، لذا راسا الکتریک به همراه ارائه آموزش های لازم به پرسنل ابلاغ شده و از نظر تداوم ، تناسب ، کفایت و بهبود مستمر اثربخشی ، مورد پایش و بازنگری قرار می گیرد . در طول سال های سپری شده ، کالا های قابل توجهی ( شامل لوازم خانگی ) توسط این شرکت ارائه گردیده است .

عامل این موفقیت نه تنها ارائه لوازم خانگی با بهترین کیفیت و رعایت استانداردهای جهانی ، گسترش روز افزون امکانات و بکارگیری نیرو های متخصص و مجرب بوده است ، بلکه بیش از هر چیزی توجه خاص به رضایت مصرف کنندگان از خدمات قبل و بعد از فروش این شرکت است .

خدمات شرکت راسا الکتریک

شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک

تقاضای مصرف کننده برای لوازم خانگی اصلی و با کیفیت همچنان بالا است و به نظر می رسد در آینده قابل پیش بینی ، لوازم خانگی وارداتی با تقاضای بالا باقی خواهد ماند . با توجه به اینکه زنجیره های تامین با هوشمندتر شدن نسبت به همه گیری جهانی واکنش نشان می دهند ، کارایی و فواید این واردات همچنان افزایش می یابد .

صادرات و واردات کالا یکی از عوامل اصلی و تاثیر گذار بر رشد و گسترش اقتصاد ملی است و همچنین بر پایه هدف اصلی یعنی برطرف نمودن نیاز کاربران عمل می کند . مصرف کنندگان می توانند از تجهیزات و محصولات خاص و با کیفیتی بهره مند شوند که در داخل تولید نمی شوند و از طریق یک تجارت خارجی در دسترس هستند .

شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک با واردات و ترانزیت اختصاصی خود ، محصولات با کیفیت و خدمات عالی را به مشتریان عرضه می نماید و انتخاب و خرید آنها را گسترده تر می کند . وجه تمایز این شرکت ، جامع بودن محصولات و خدماتی است که کارشناسان این کمپانی با رصد روزمره و دقیق بازارهای جهانی ، به مشتریان ارائه می دهند . با این حال ، این تنها مزیت واردات راسا الکتریک نیست . در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم .

1-معرفی محصولات جدید به بازار

بسیاری از مردم تمایل به خرید و استفاده از محصولات جدید و با کیفیت بازار جهان را دارند . اما زمانی که این محصولات معرفی می شوند ، ممکن است طول بکشد تا به بازار های کوچکتر معرفی شوند . راسا الکتریک با وارد کردن این محصولات و معرفی آنها به مصرف کنندگان و مشتریان خود ، به راحتی می تواند دسترسی به آنها را ساده کند .

به لطف گسترش اینترنت ، این شرکت می تواند تحقیقات لازم را قبل از واردات محصول مورد نظر انجام دهند تا تعیین کتد که آیا نیاز واقعی بازار و کاربران به چنین محصول وارداتی وجود دارد یا خیر ؟ و آیا محصول کیفیت استاندارد را دارد ؟ بنابراین می تواند استراتژی موثر را از قبل ایجاد کند تا نهایت کمک را به کاربران خود در خصوص انتخاب انجام دهد .

2- کاهش هزینه ها

یکی دیگر از مزایای عمده واردات ، کاهش هزینه های تولید است . شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک با یافتن محصولات بسیار با کیفیت ، بسیار هوشمندانه کار می کند و به جای سرمایه گذاری در ماشین آلات ، واردات کالای با کیفیت و اورجینال را انتخاب کرده است تا علاوه بر کاهش هزینه ها ، محصولات اصلی و بینظیر را به کاربران عرضه نماید .

3- ارائه محصولات با کیفیت بالا

یکی دیگر از مزایای واردات ، مربوط به توانایی بازاریابی محصولات باکیفیت بالا است . راسا الکتریک با انتخاب بهترین تولید کنندگان و کارخانه ها ، بسیار حرفه ای بازدید کرده تا محصولات بی نقص را به کشور خود وارد کند . به این دلیل است که این شرکت در طی چند سال اخیر ، در عملکرد خود موفق بوده و از طرف کاربران و مشتریان ، مورد حمایت قرار گرفته است .

امروزه واردات و صادرات محصولات می تواند علاوه بر دسترسی به محصولات با کیفیت ، برای کسب و کارهای کوچک نیز بسیار سودمند باشد . در حالی که واردات می تواند به توسعه و گسترش کسب و کارهای کوگک و متوسط با دستیابی به این محصولات کمک کند ، صادرات می تواند سود کسب و کار های متوسط و بزرگ را افزایش دهد . مشاغلی که بر صادرات تمرکز می کنند ، چشم انداز خود را گسترش می دهند . این مشاغل می توانند از طریق شرکت هایی مانند راسا الکتریک ، کسب و کار خود را گسترش دهند .

برای مشاهده نمونه محصولات وارداتی شرکت راسا الکتریک ، کلیک کنید .

 گارانتی راسا الکتریک

گارانتی راسا الکتریک

شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک به پشتوانه ی تجربه قوی فنی ، تخصصی و سابقه درخشان موسسین این کمپانی ، به صورت رسمی مشغول به کار می باشی و با بهره گیری از نیرو های متخصص و متعهد ، خدمات گسترده و سراسری خود را به علاوه واردات و ترانزیت ، در زمینه توزیع و گارانتی نیز آغاز کرده است . باور بر اصل مشتری مداری بود که گروهی از متخصصان به منظور تدوین استراتژی های خود ، مبنی بر ایجاد تمایز با دیگر رقبا ، گرد هم آمدند و راسا الکتریک را تاسیس نمودند .

این مجموعه بهترین کالاهای وارداتی را همراه با خدمات و گارانتی عالی برای کاربران به ارمغان می آورد و هم اکنون به عنوان یکی از شرکت های معتبر و موفق شناخته شده است . شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک ، مجموعه ای طراحی شده و ساختار یافته جهت توزیع کالا به بهترین شکل در بازارهای سراسر ایران می باشد که همراه با این محصولات خدماتی نیز ارائه می دهد .

به موازات تمرکز بر روی تکنولوژی های برتر جهانی ، ارائه خدمات پس از فروش و رضایت مندی مشتریان برای این شرکت ، از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است . در این راستا به منظور ارتقای سطح رضایت خریداران ، شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک ، همراه با محصولات با کیفیت وارداتی خود ، گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه می دهد . خدمات بینظیر و طلایی که راسا الکتریک ارائه می دهد :

  • ارائه خدمات منحصر به فرد ، با کیفیت و با هزینه مقرون به صرفه در کوتاه ترین زمان ممکن
  • ارائه مشاوره و توضیحات فنی دقیق به مشتریان در صورت نیاز
  • راهنمایی مشتریان در خصوص شرایط گارانتی
  • ارائه خدمات خارج از وظایف تعریف شده گارانتی برای حفظ حداکثر رضایت مندی کاربران
  • رسیدگی سریع و کامل به شکایات و مشکلات مشتریان
  • پاسخدهی سریع و 24 ساعته
  • سرعت بالا در ارائه خدمات

اعتماد به شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک و خدمات آن ، راه را برای توسعه کمی و کیفی این خدمات هموار نموده و با پشتوانه مجموعه متخصص و گرانبها ، ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش مطابق با نیاز های مشتریان همواره گسترده تر گشته و افتخار حضور در کنار کاربران را داشته است . در راستای احترام به مشتری و ارج نهادن به نیاز های او ، شرکت واردات و ترانزیت و گارانتی راسا الکتریک ، در قالب خدمات متنوع ، سعی در کاهش زمان ارائه دارد تا در صورت ایجاده هر گونه مشکل برای کاربر ، در اصرع وقت برطرف گردد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *