نمایشگاه جهانی لوازم خانگی

,
نمایشگاه لوازم خانگی جهانی

راسا الکتریک

نمایشگاه جهانی لوازم خانگی چیست و در چه مکانی برگزار می شود ؟ شرکت راسا الکتریک یکی از بزرگترین و درخشان ترین شرکت های وارد کننده لوازم خانگی و ارائه دهنده گارانتی و خدمات پس از فروش است که برای تحقق رویای مشتری مداری خود اقدام به تاسیس این مرکز گرفته است .

راسا الکتریک همواره تلاش می کند با ارائه محصولات و خدمات متمایز و با کیفیت و همچنین با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و حرفه ای ، بستر مناسبی برای رشد و تعالی در حوزه فناوری و همچنین گارانتی در کشور خود فراهم سازد ؛ از این رو به منظور توسعه شبکه فروش و خدمات پشتیبانی و گارانتی ، در صدد گسترش فعالیت های خود در سطح کشور است .

این شرکت با واردات و ارائه طیف گسترده ای از لوازم برقی خانگی در بازار ایران و بازارهای جهانی ، عنوان یکی از برترین عرضه کنندگان این محصولات را به خود اختصاص داده است . به واسطه قیمت گذاری منصفانه ، تنوع بالا ، کیفیت عالی ، گستردگی خدمات پس از فروش و رفتار سازمانی حرفه ای ، اغلب فعالان و کاربران از محصولات متنوع و با کیفیت وارد شده توسط این شرکت بهره می جویند .

معرفی شرکت راسا الکتریک

راسا الکتریک در حوزه واردات محصولات خانگی با بهترین کیفیت فعالیت می کند که البته همراه با آنها بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش را ارائه می دهد و هم اکنون به عنوان یکی از اصلی ترین مراکز واردات و صادرات لوازم خانگی است . با تاسیس این شرکت ، کمبود محصولات با کیفیت و روز دنیا در ایران برطرف شد و هم اکنون کاربران گرامی به سادگی می توانند کالاهایی که توسط این شرکت عرضه می شود ، با بهترین قیمت بهره مند شوند . انواع خدماتی که فیدار پویان راسا الکتریک عرضه می نماید ، عبارت اند از :

واردات و صادرات انواع لوازم خانگی با کیفیت

این شرکت همواره سعی می کند که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار کاربران قرار دهد تا اصول راحتی خریداران و مشتری مداری حفظ شود . از نتایج به دست آمده می توان متوجه شد که راسا الکتریک از شرکت هایی است که محصولاتی با کیفیت را در اختیار خریداران قرار داده است ؛ به طوری که اکثر کاربران از خرید خود نهایت رضایت را داشته اند .

تعمیرات حرفه ای

علاوه بر ارائه بهترین محصولات بازار جهان توسط شرکت راسا الکتریک ، تعمیراتی حرفه ای از طرف آن صورت می گیرد تا مصرف کنندگان در صورت روئیت بروز مشکل در دستگاه خریداری شده ، بتوانند بدون نگرانی آن را به کادر مجرب و متخصص راسا الکتریک بسپارند .

گارانتی

کمپانی راسا الکتریک همراه با محصولاتی که عرضه می نماید ، گارانتی عالی را در نظر گرفته و به کاربران ارائه می دهد تا اعتماد آنان پس از خرید کالا نیز حفظ شود . به خاطر داشته باشید بهره بردن از خدمات گارانتی ، مستلزم ارائه کارت گارانتی تکمیل شده توسط فروشنده است .

راسا الکتریک

حضور راسا الکتریک در نمایشگاه لوازم خانگی جهانی IFA 2022

در سال 1401 شرکت راسا الکتریک در نمایشگاه جهانی لوازم خانگی حضور می یابد تا بتواند محصولات با کیفیت و نوآوری های جدید خود را به نمایش بگذارد . نمایشگاه جهانی لوازم خانگی IFA از بزرگترین رویداد ها در عرصه تکنولوژی است . این نمایشگاه بزرگترین ویترین فناوری دنیا که در سپتامبر یا شهریور هر سال ، در برلین آلمان برگزار می شود و بیشتر کمپانی های دنیا ، از محصولات جدید خود رونمایی می کنند که راسا الکتریک یکی از این کمپانی های محبوب است .

این نمایشگاه ، آخرین محصولات و نوآوری ها را در قلب مهم ترین بازار منطقه ای اروپا ارائه می دهد . فقط ایفا چنین نمای کلی و جامعی از بازار بین المللی ارائه می دهد و هر سال توجه بازدید کنندگان تجاری جهان را که در بیش از 130 کشور اقامت دارند ، به خود جلب می کند . این نمایشگاه محل اصلی ملاقات فروشندگان ، خریداران و کارشناسان صنعت و رسانه است . این رویداد در11 شهریور ماه آغاز می شود و تا چهار روز ادامه خواهد داشت . یک روز قبل از آغاز به کار در نمایشگاه جهانی لوازم خانگی معمولا اکثر کنفرانس های مطبوعاتی در همین روز برگزار می شوند .

حضور راسا الکتریک در نمایشگاه جهانی لوازم خانگی

با پیگیری این رویداد ، سالانه می توان دید خوبی نسبت به محصولات به دست آورد که قرار است در طی یک سال آینده وارد بازار شوند . نمایشگاه بین المللی IFA 2021 به دلیل شیوع کرونا لغو شد اما امسال شرکت کنندگان می توانند به صورت حضوری در این نمایشگاه از نوآوری های خود رونمایی کنند . شرکت راسا الکتریک همواره تلاش می کند که بتواند در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشته باشد تا کاربران و بازدید کنندگان از این اقلام باکیفیت بهره مند شوند .

گفته شده است که امسال ، تاکنون بازدیدکنندگان این نمایشگاه از 115 کشور بلیط تهیه کرده اند که خوشبختانه می توان گفت این رویداد به دوران قبل از کرونا بازگشته است . تقریبا بیشتر شرکت های مهم حوزه فناوری به طریقی در نمایشگاه جهانی لوازم خانگی جهانی شرکت خواهند داشت که البته راسا الکتریک در این سال یکی از این شرکت های با تجربه است .

نمایشگاه جهانی لوازم خانگی ifa

تاریخچه درخشان نمایشگاه لوازم خانگی جهانی IFA

در 4 دسامبر 1924 funkausstellung برای اولین بار درهای خود را در برلین برای فروشندگان و بازدیدکنندگان گشود . این یک فرصت عالی برای تولید کنندگان لوازم الکتریکی بود تا محصولات و نوآوری های جدید خود را به نمایش بگذارند و البته خریداران و کارشناسان نیز بتوانند از این رویداد بهره ببرند . آغاز این رویداد با دستگاه های آشکارساز و گیرنده های رادیویی بود . پس از آن ، رونمایی از گیرنده های سوپرهت ، گرامافون ، اولین فرایند های ضبط صدا و پخش زنده از محوطه نمایشگاه و همچنین اولین رادیو اروپایی انجام شد . ناگفته نماند که در آن زمان ساخت فورکتورم نیز آغاز شد . در پایان دهه 1920 ، اولین دستگاه های تلویزیونی به نمایش گذاشته شد .

بین سالهای 1940 تا 1949 ، ifa به دلیل جنگ جهانی دوم نتوانست برگزار شود ؛ تا سال 1950 که این نمایشگاه بازگشت . برای اولین بار دنیای تلویزیون آلمان به لطف فناوری PAL رنگارنگ شد . در سال 1971 ، این دویداد به نمایشگاه بین المللی لوازم الکترونیکی مصرفی (IFA) تغییر نام داد و اولین دستگاه های ضبط ویدیو در آن سال نمایش داده شدند . نوآوری های دیگر شامل کنترل از راه دور ، انتقال FM فناوری نیمه هادی ، دستگاه های تلویزیون ، صدای استریو ، کاست فشرده ، تلویزیون رنگی و دیسک های تصویر بود .

در سال 1971 که این نمایشگاه به IFA تغییر نام داد ، خود را به عنوان یک رویداد جهانی برای محصولات جدید تثبیت کرده بود . این بدان معنی بود که محصولات جدید می توانستند به مخاطبان تجارت بین المللی و مصرف کنندگان ارائه شوند . در سال 1985 در این نمایشگاه تلویزیون هایی با کیفیت بالا به نمایش گذاشته شدند . در دهه 1990 نمایشگاه لوازم خانگی جهانی ایفا به طور فزاینده ای خود را به عنوان یک نمایشگاه تجاری چند رسانه ای نشان داد .

از سال 2006 ، ایفا هر سال برگزار می شود و با سرعت نو آوری در صنعت لوازم الکترونیکی مصرفی سازگار است و در سال 2008 لوازم خانگی و آشپزخانه را در خود جای داد . این نمایشگاه دز سال 2018 ، در بخش لوازم برقی خانگی ، دهمین سالگرد خود را جشن گرفت و هم اکنون بخش جدایی ناپذیر از نمایشگاه ایفی است . راسا الکتریک برای اولین بار در این نمایشگاه بین المللی حضور دارد تا از محصولات جدید خود رونمایی کند و توجه بازدید کنندگان را به خود جلب کند .

IFA

راسا الکتریک ، ارائه دهنده بهترین محصولات

همانطور که می دانید ، از مهمترین عواملی که یک شرکت را در صنعت از سایرین جدا می سازد ، به روز بودن محصولات ، ارائه گارانتی و خدمات پس فروش و مشتری مداری آن است . شرکت راسا الکتریک با متخصصین و مهندسان حرفه ای خود در بخش های پشتیبانی فنی و گارانتی ، همواره در تلاش است تا هر گونه اختلال را در محصولات در کمترین زمان رفع نماید . همچنین با بهره گیری از تیم حرفه ای خود ، در راستای واردات محصولات با کیفیت تلاش می کند .

از برند هایی که تحت پوشش این شرکت است ، برند خوش نام و قدیمی فکر آلمان است ؛ این برند با گذشته درخشان خود که در سال 1933 در مول آکر آلمان تاسیس شد ، توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است . در تولید محصولات فکر از بهترین و به روز ترین تکنولوژی و فناوری روز دنیا بهره گرفته شده است و احتمال بروز اختلال در عملکرد این اقلام بسیار کم می باشد ؛ زیرا قبل از عرضه کردن آنها ، در آزمایشگاه های بزرگ مورد بررسی قرار گرفته اند .

از نمونه محصولات محبوب این برند می توان به لوازم برقی آشپزخانه مانند جارو برقی ، جارو شارژی ، جارو هوشمند ، چای ساز ، قهوه ساز ، آبمیوه گیری ، مخلوط کن ، خردکن ، چرخ گوشت ، غذا ساز ، همزن ایستاده و دستی ، مایکروویو ، اقلام سرمایشی و … و همچنین محصولات زیبایی نظیر سشوار ، ماشین اصلاح ، اتو مو ، ترازو وزن کشی ، موزن و … اشاره کرد . به یاد داشته باشید که شرکت راسا الکتریک در تلاش است که نهایت راحتی را برای کاربران فراهم نماید تا بتوانند در زمان بسیار کمتری امور خود را انجام دهند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *